» 
»
 

Terör örgütü üyeleri kaçırdıkları muhtarı canlı canlı yaktı!

Terör örgütü, diğer bir terör örgütü olan DAEŞ'i kendilerine örnek aldı. Teröristler araç içerisindeki mahalle muhtarını önce gasp ettiler, ardından yakarak öldürdüler.

Terör örgütüne yönelik yapılan operasyonlar neticesini verirken, bölücü terör örgütü bir diğer terör örgütünü kendilerine örnek alarak Mardin'de evinden aracı ile çıkan mahalle muhtarının aracını durdurdular. Aracı gasp ettikten sonra mahalle muhtarını araç ile birlikte canlı canlı yaktılar.

Bölgeden gelen bilgiler doğrultusunda, dün Mardin'in az nüfuslu Yeşilli İlçesi'ndeki Merkez Bahçebaşı Mahallesi Muhtarı Memet Acu saat 18:00 sıralarında evinden aracı ile çıktı. O sırada teröristler aracı durdurarak gasp ettiler. Memet Acu'yu ve aracı kaçıran teröristler, saat 23:30'da Bahçebaşı Mahallesi'ne yaklaşık 3-4 km mesafede bulunan Savur yolu üzerinde Memet Acu'nun aracı yanmış bir şekilde ve araç içerisinde de yanmış bir insan cesedi bulundu. Yanmış aracın arka tarafına yol üzerine sprey boya ile de suçlarını kabul eden teröristler terör örgütünün adını yazdılar. Olayın aydınlatılmasına yönelik çalışmalar devam ediyor. Memet Acu'nun cenazesi otopsi yapılmak için Mardin Devlet Hastane'sine kaldırıldı.

Askeri kaynaklar, terör örgütünün bu tarz eylemlerinin bir diğer terör örgütü olan DAEŞ'i kendilerine örnek aldıklarını hatırlattı. Terör örgütlerinin sadece silahlarla değil, barbar ve cani bir şekilde de insanları katletmeyi DAEŞ'ten öğrendiklerine dikkat çekti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *