» 
»
 

TFF açıkladı: MHK yeni başkanı Yusuf Namoğlu

FETÖ darbe girişimi sonrasında TFF’de de incelemeler başlamış ve kurullar istifalarını sunmuşlardı. Dün istifasını sunan kurullar arasında yer alan Merkez Hakem Kurulu başkanı bugün belirlendi. TFF Yönetim kurulu istifaların kabulünün ardından yeni başkanın Yusuf Namoğlu olduğunu açıkladı.

Yeniden oluşturulacak olan Merkez Hakem Kurulu için başkan ve üyelerin kamuoyu ile paylaşılacağı açıklamasının ardından MHK yeni başkanının kim olduğu belirlendi. Dün Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamada 15 Temmuz darbe girişiminin ardından federasyonda yapılan inceleme kapsamında güvenlik incelemesinin selameti için tüm kurullar istifalarını verdiği bildirilmişti. Ayrıca incelemede temiz çıkanların istifalarının işleme konulmayacağı ve bu kişilerin görevlerine devam edecekleri bilgileri de paylaşılmıştı.

Merkez Hakem Kurulu’nun istifalarını kabul eden Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, bugün yeni başkanı açıkladı. TFF’den yapılan açıklamaya göre Merkez Hakem Kurulu yeni başkanı daha önce de iki kez MHK başkanlığı görevinde bulunmuş olan Yusuf Namoğlu oldu. MHK üyelerinin de ilerleyen günlerde açıklanacağı bildirildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *