» 
 

THY 250 kişiyi işe alacağını açıkladı! İşte başvuru şartları

Türk Hava Yolları genel Müdürü Bilal Ekşi tarafından yapılan açıklamayla THY bünyesine 250 yeni çalışma arkadaşı alınacağı ifade edildi.

Hava yolu taşımacılığında bir dünya devi olan THY’nin genel müdürü Bilal Ekşi, sosyal medya hesabı üzerinde açıklama yaparak farklı görevlerde çalışmak üzere toplam 250 yeni çalışma arkadaşının bünyelerine dahil edileceğini ifade etti.

Birçok kişinin rüyası olan THY bünyesinde çalışmakla ilgili açıklamaya ilişkin detaylar THY'nin resmi internet sitesinde de yayımlandı. İki farklı duyuru yayımlayan THY, ilk duyurusunda İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun 200 kişinin alınacağını, ikincisinde ise Sayısal Bilimler mezunu 50 kişinin THY bünyesine katılacağı duyuruldu.

BAŞVURANLARIN 1988 VE SONRASINDA DOĞMUŞ OLMALARI GEREKİYOR

İş başvurusu yapacaklar kişilerde İngilizce seviyesinin belirlenen kriterlerde olması şartı yer alıyor. Ayrıca başvuru yapmak isteyenlerin 1 Ocak 1988 ve sonrasında doğmuş olması gerekiyor. İş başvurusunda bulunmak isteyenler THY'nin resmi internet sitesinden yapılan duyurudan ayrıntılı bilgiye ulaşabilecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *