» 
»
 

THY 26-27 Ocak'ta 327 seferi iptal ettiğini duyurdu

Olumsuz hava koşullarının İstanbul'u etkisi altına alması beklenirken THY'den sefer iptalleri açıklaması geldi. Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanlarından toplam 327 sefer iptal edildi.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nden uçak seferlerinde yüzde 20 kısıtlama yapılacağı açıklamasının ardından Türk Hava Yolları da sefer iptalleri açıklaması yaptı. Olumsuz hava koşulları nedeniyle iç ve dış hatlarda 327 iptal edilen sefer THY resmi internet sitesinden duyuruldu.

THY'den yapılan duyuruda 26-27 Ocak tarihlerinde belirtilen uçuşların iptal edildiği belirtilerek, bu seferlerde uçuşu olan yolcuların son durum bilgisini www.thy.com.tr adresinden edinmeleri istendi. Ayrıca yolcular 444 0 849 no'lu çağrı merkezinden sefer iptalleri ile ilgili bilgi alabilecek.

THY'nin yanı sıra diğer havayolu şirketlerinden de sefer iptal açıklamaları geldi. Pegasus 26-27 Ocak 2017 tarihli 112 seferini iptal ettiği, Atlasglobal Havayolları toplam 22 seferini iptal ettiğini, Onur Havayolları ise 6 seferini iptal ettiğini duyurdu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *