» 
 

THY’den dev kampanya! İç hat uçuşları vergiler dahil 66 TL

Yurt içi ve yurt dışı hava yolu taşımacılığında bir dünya devi olan THY yine dev bir kampanyaya imza attı. Yeni kampanya ile THY’yi tercih eden kişiler, Türkiye içi tüm uçuşlarda 66 liradan başlayan fiyatlarla seyahat imkanı bulacak.

Türk Hava Yolları Basın Müşavirliğinden konuya ilişkim yapılan yazılı açıklamaya göre, bu özel kampanyadaki sınırlı sayıda bilet satışından yararlanmak isteyen yolcuların vakit kaybetmeden THY'nin resmi internet sitesi ya da satış noktalarından 17-22 Ocak tarihleri arasında biletlerini satın almaları gerekiyor. Açıklamada aldıkları biletlerle seyahat edebilecekleri uçuş tarihi aralığı ise 1 Mart - 20 Haziran olarak belirtiliyor.

Öte yandan kampanya dahilinde tüm vergiler dahil 66 liradan başlayan fiyatların THY'nin resmi internet sitesi ücreti olduğunun altı çizilerek bu fiyatların bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebileceği kaydedildi.

Kampanyadan yararlanmak isteyen yolcular, kampanyayla ilgili detaylı bilgiye "www.turkishairlines.com" resmi internet adresinden ya da "444 0 849" numaralı çağrı merkezinden veya satış ofislerinden ulaşabilirler.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *