» 
 

THY’den dev kampanya! İndirimli bilet için…

Türk Hava Yolları yeni bir indirimli bilet kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında THY yolcularına Letonya, Litvanya ve Estonya'ya gidiş-dönüş her şey dahil 159 dolardan başlayan fiyatlarla uçuş imkanı sunuyor.

Hava Yolu taşımacılığında bir dünya markası olan Türk Hava Yolları Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, transfer merkezi İstanbul olmak şartı ile THY, Litvanya'da Vilnius ile Estonya'da Tallinn'e 159 dolardan, Letonya'da Riga'ya ise 189 dolardan başlayan fiyatlarla gidiş-dönüş her şey dahil uçuş olanağı sağlıyor.

Açıklamada sınırlı sayıda olduğu bildirilen indirimden yararlanmak isteyen yolcuların, uçuş biletlerini 27 Mart-15 Nisan'da satın almaları halinde, seyahatlerini 1 Mayıs-30 Haziran'da gerçekleştirebilecekleri bildirildi. THY'nin resmi internet sitesi ücretleri olan bu fiyatlar, bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösteriyor. Yolcular, ayrıntılı bilgilere "www.turkishairlines.com" internet adresinden, "444 0 849" numaralı çağrı merkezinden veya satış ofislerinden ulaşabilirler.

Öte yandan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Letonya, Litvanya ve Estonya'ya Schengen vizesi ile giriş yapabiliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *