» 
 

THY’nin dış hatlar terminalinde unutulan eşyaların satışı yarın yapılacak!

Türk Hava Yolları her yıl olduğu gibi bu yıl da gerek uçak gerekse bekleme alanlarında unutulan eşyalar için satış sürecini yarın başlatıyor. Avcılarda gerçekleşecek satışta tüketiciler 50 TL’ye akıllı telefon alma imkanı bulacak.

Her sene olduğu gibi bu senede THY Dış Hatlar terminalinde unutulan eşyaları alarak ihale ile satan iş adamı Alican Korkmaz, bu yıl yaklaşık 8 tır eşyanın satışına yarın başlayacak.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Alican Korkmaz, yaklaşık 25 yıl evvel babasının ihalelere girerek başlattığı bu satışları 15 yıldan bu yana kendisinin gerçekleştirdiğini ifade etti. Geçen yıllar içerisinde ülkeye giriş çıkışlarda unutulan mal sayısının da arttığına dikkat çeken Korkmaz, satışlara ilk başladıklarında 3-4 tır satın alırken son dönemde bu rakamın iki katına çıktığını kaydetti.

Çoğunlukla elektronik eşya ve parfüm unutulduğunu belirten Korkmaz, bunların yanında birçok ürünün de bulunduğunu ürünlerin satış fiyatlarının gerçek fiyatlarının üçte biri oranına kadar düşebileceğini kaydetti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *