» 
 

THY’ye yılın en iyileri dalında 3 önemli ödül

Türk Hava Yolları, "Bonds & Loans" tarafından gerçekleştirilen bu yılki değerlendirme sonuçlarına göre 3 dalda ödül aldı.

Hava yolu taşımacılığında bir dünya devi olan Türk Hava Yolları yine bir başarıya imza atarak finansman dalında "Yılın En İyi Ulaştırma ve Taşımacılık Finansmanı", "Yılın En İyi Ticaret ve İhracat Finansmanı" ve "Yılın En İyi Yapılandırılmış Finansmanı" ödüllerini almaya hak kazandı.

THY Basın Müşavirliği tarafından konu hakkında yapılan açıklamaya göre özel bir törenle sahiplerine teslim edilen ödülleri, THY adına Finansman Başkanı Ayşegül Denli teslim alırken, finansman dalında THY’nin 3 ödüle birden layık görülmenin firma için büyük önem taşıdığını kaydetti.

THY, uygulamaya geçirdiği yenilikçi ve türünün tek örneği olan finansman modelleri sayesinde Jane's Transport Finance, Global Transport Finance, Bonds & Loans ve Airfinance Journal gibi değerlendirme kuruluşları tarafından 2006, 2008, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 ve 2016 yıllarında çeşitli ödüllere layık görüldü.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *