» 
 

Timur Acar ve Eda Özerkan çiftinin beklenen düğünü ertelendi!

Kertenkele dizisinin set aşıkları Timur Acar ve Eda Özerkan'ın geçtiğimiz gün Pendik'de kına gecesi oldu. Düğün için hazırlanan çift, ülkemizde cuma gecesi yaşanan darbe olayları ve şehitlerimiz nedeni ile düğünü erteledi.

Kertenkele dizisinde rol arkadaşı olan ve orada tanışma fırsatı yakalayan Eda Özerkan ve Timur Acar çiftimiz set aşkı yaşadılar ve nikâh masasına oturmak için de son hazırlıkları yapmak için koşuşturuyorlardı. Geçtiğimiz gün Pendik The Green Park Oteli'nde gerçekleşen bir kına gecesinin hemen ardından düğün hazırlıkları yapan çiftimizin planları yarım kaldı. Hafta sonu Çubuklu Hayal Kahvesi adlı mekânda evlenmeye hazırlanan ikili Cuma gecesinde yurdumuzda yaşanan darbe girişimi nedeni ile çiftimiz nikâhı bir hafta sonraya çekti.


Geçtiğimiz gün kına gecesinde birbirinden hareketli ve eğlenceli müzikler eşliğinde eğlenen ve dur durak bilmeyen misafirler arasında çok sayıda ünlü isimler de yer alıyordu. Keyif dolu saatler ile sonlanan gecenin sonunda hemen düğün hazırlığı yapılacağı ve düğünün Çubuklu Hayal Kahvesinde olacağı bildirilmişti.

Ünlü oyuncular yaşanan ülke sorunu için bir de yazılı açıklamada bulundular: Ulusumuzun ve milletimizin başı sağolsun. Ölenlere de Allah'tan rahmet, yaralılara da acil şifalar dileriz. Diyerek ortak bir mesaj bildirgesinde bulunan çiftimizin duyarlığından dolayı teşekkürlerimizi iletiyor ve Allah mutluluklarını ve birlikteliklerini bozmasın dileğinde bulunuyoruz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *