» 
»
 

Tokat Reşadiye'de kaybolan Bayram ve Dursun Kaan ile ilgili yeni gelişme

Kaybolan Çiçekler programının 1 Şubat bölümünde gündemde olan Tokat'ın Reşadiye ilçesinde kaybolan Bayram ve Dursun Kaan isimli çocuklar için Kelkit Çayı kenarında kazı çalışmalarının başlatıldığı belirtildi. Peki, kayıp Bayram ve Dursun Kaan Taşçı bulunacak mı? Ayrıntılar haberde...

Fox TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Kaybolan Çiçekler programı kaybolan Bayram ve Dursun Kaan Taşçı'yı arıyor.8 yaşındakli Bayram Erol ile 5 yaşındaki Dursun Kaan Taşçı için Cumhuriyet Savcılığı'nın talimatı doğrultusunda bugün, çocukların kaybolduğu civardaki Kelkit Çayı kenarında kazı çalışmaları başlatıldı.

Tokat'ın Reşadiye ilçesinde 13 ay önce kaybolan çocuklar için kazı çalışmaları başlatıldı. 5 yaşındaki Dursun Kaan'ın babası İbrahim Taşçı, Fox TV ekranlarında yayınlanan Kaybolan Çiçekler programında şoke eden bir açıklama yaptı. Taşçı, evli bir kadınla ilişkisi olduğunu ve çocukları onun kaçırmış olabileceğinden şüphelendiğini dile getirdi. Bu açıklamanın ardından herkes şoke oldu.

Geçtiğimiz günlerde isimsiz olarak Kaybolan Çiçekler programına bağlanan bir kişi de baba İbrahi'i suçlamıştı. Çocukların kaybolmasından birkaç gün sonra, İbrahim Bey'in rahat tavırlar sergilediğini iddia ederek baba İbrahim'i suçladı. İbrahim Taşçı'nın bugünkü itirafının ardından her ihtimalin göz önünde bulundurulacağının altını çizerek programın sunucusu İnci Ertuğrul yayını kapattı. Kaybolan Bayram ve Dursun Kaan için arama çalışmalarının sürdürüldüğü aktarıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *