» 
»
 

Tokat’ta kaybolan küçük çocuklar hakkında şok iddia

351 gün önce Tokat’ın Reşadiye ilçesinde kaybolan ve o günden bu yana kendilerinden haber alınamayan aranan 8 yaşındaki Bayram Erol ve 5 yaşındaki Dursun Kağan Taşcı’nın Üsküdar’da dilendirildiği haberi üzerine inceleme başlatıldı.

Tokat merkeze bağlı Reşadiye ilçesinde oyun oynamak için parka giden çocukların annelerinin katıldıkları özel bir kanala ait televizyon programında gelen telefonla gelen çocuklar Üsküdar’da dilendiriliyor ihbarı üzerine, soluğu Üsküdar Emniyetinde alan annelerinde başvurusu doğrultusunda bölgede inceleme başlatıldı.

Ekiplerin bölgede bulunan kamera görüntülerini inceleme altına aldığını ifade eden anne Erol, 351 gün olmasına rağmen çocuklarla ilgili hiçbir haber alamadıklarını ve bunun üzüntüsünü yaşadıklarını dile getirdi. İki küçük yavrunun kapılarının önünde oynarken 15 dakika içinde kaybolduğunun altını çizen acılı anne Erol, duyarlı vatandaşlardan yardım istediğini ifade etti.

Dursun'un annesi Nazife Taşçı'da çocukların kayboldukları parkta her zaman oynadıklarını ve geri döndüklerini ancak oynamaz için en son gidişlerinin ardından yaklaşık bir yıl geçmiş olmasına rağmen izlerine rastlanmadığını, konu hakkında bilgisi olan veya gören kişilerden yardım beklediklerini çocukların kaçırılmış olduklarından şüphelendiklerini dile getirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *