» 
»
 

TOKİ İlkadım'da yeni yapılacak 2 dev projenin startını verdi!

Samsun İlkadım'da Belediye Başkanı Erdoğan Tok TOKİ tarafından yapılacak olan 2 büyük proje için start verdi. İşte detaylar...

Samsun'un Karadeniz'e sahili olan ve Karadeniz'in en kalabalık nüfusuna sahip İlkadım'da, Belediye Başkanı Erdoğan Tok yapılacak TOKİ projeleri hakkında yeni açıklamalarda bulundu. Tok, Türkiye'deki en büyük olan Gençlik Merkezi, Camii, Külliye ve Derebahçe Sosyal Tesisi, İlkadım'daki Kültür ve Medeniyet Yolu'nun devam etmekte olduğu, bitme aşamasında olduğunu ve çok büyük 2 yeni projenin de başlatılacağı müjdesini verdi.
Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezi'nin ve yeni belediye binasının da başlanacağını söyleyen Erdoğan Tok, Unkapanı projesinin 31 Mayıs'ta, yeni belediye binasının ise Ağustos'ta ihaleye çıkacağını söyledi.

2015'de temeli atmışmış olan ve bu sene içerisinde son aşamaları tamamlanan ve yeni yapılacak faydalı projelerin de hayata geçileceği konusunda vatandaşları bilinçlendiren Tok, 2016 senesinin Samsun İlkadım için önemli bir sene olduğunu dile getirdi. Mayıs sonuna doğru ihaleye çıkacak projelerin "Söz verdiğimiz projelerin faaliyete geçmesi ve yeni projelerin de aynı şekilde tek tek hayata geçmesini bekliyoruz. 2016'da yeni projelere ev sahipliği yapacak İlkadım'ı daha da yeni projeler bekliyor. Unkapanı Kültür Merkezi yenilenecek orada mükemmel bir tesis yapılacak ve hizmet binamız yenilenecektir." açıklamalarında bulundu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *