» 
 

Tolga Çevik eşi Özge için 13. yıl paylaşımı yaptı

Sevilen komedyen Tolga Çevik eşi Özge Çevik ile evliliklerinin 13. yılı için duygusal bir paylaşım yaptı. Çevik'in paylaşımı sosyal medyada oldukça ilgi gördü.

Evliliklerinin 13. yılını kutlayan ünlü oyuncu ve komedyen Tolga Çevik eşi Özge Çevik ile ilgili sosyal medyada yaptığı paylaşım büyük ilgi gördü. 563 bin civarında takipçisi olan Çevik, eşi için bir yazı kaleme aldı ve oldukça duygusal ifadeler kullandı. Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın öz kız kardeşi olan Özge ile Tolga Çevik 2004 yılında dünya evine girdi ve çiftin bir erkek bir kız olmak üzere 2 çocukları bulunuyor.

Eşi ve iki çocukları ile magazin gündeminden uzakta mutlu bir hayat süren çift 13. yıl nasıl evli kaldı aslında Tolga Çevik'in kaleminden dökülen duygu yüklü satılarda ortaya çıktı. Eşinin gösterişten, magazinden uzak duruşunu paylaşımında vurgulayan Tolga Çevik, onun kıymetini bilmenin de hazzını yaşadığını dile getirdi. İşte Çevik'in o duygusal paylaşımı...

"Öncelikle beni; 97 model arabam 68 bin km'deyken ve evimiz kirayken seçtiğin, bana tahammül ettiğin, bana güzel bir hayat ve huzur, yetmezmiş gibi iki de hayırlı evlat verdiğin, ikisini de 'Ay hayatım bakıcı şart' demeden, arkadaşların gezerken, sen evinde, kucağında, salladığın, doğururken 'Allah aşkına şu kadrajcı fotomuzu çeksin' diye Moda deliliği yapmadığın, mutlaka her hafta orada burada gözükmemiz gerekir "evde bakıcı olmalıdır" demediğin ve ne olursam olayım beni ve evlatlarımızı sevdiğin için sana ayrı aşığım. Senin kıymetini bilmek bile insana haz veriyor. Birlikte nice 13 yıllara Özgiş hanım. Sene-i devriye'miz yuvamıza hayırlı olsun..."

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *