» 
 

Tolga Sarıtaş Vazgeç Gönül dedi Stüdyo inledi!

Güneşin Kızları’nın Ali’si, Muhteşem Yüzyıl’ın Cihangir’i Tolga Sarıtaş Vazgeç Gönül şarkısını söyledi. Her geçen gün hayran kitlesini arttıran ve Güneşin Kızları dizisinde daha önce de aynı şarkıyı seslendiren Tolga Sarıtaş, oldukça heyecanlıydı.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nın 20. yılı için düzenlenen özel gecede pek çok ünlü çocuklar için sahne alarak bağış topladı. TEGV'in çocuklar için özel olarak düzenlediği bu özel gecesinde Tolga Sarıtaş “Vazgeç Gönül” şarkısıyla sahne aldı.

Programa katılan ünlüler arasında Tolga Sarıtaş’ın yanı sıra Burçin Terzioğlu, Ataberk Mutlu, Barış Arduç, Celil Nalçakan, Cem Davran, Cem Cücenoğlu, Evrim Alasya, Gökçe Bahadır, Gupse Özay, Erkan Kolçak Köstendil, Tolga Tekin, Emel Çölgeçen, Emre Karayel, Emre Kınay, Tolga Tekin, Şebnem Bozoklu, Mert Fırat, Kanbolat Görkem Arslan ve Behzat Gerçeker de bulunuyordu.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nın 20. Yılı ünlülerin katılımıyla bu yıl muhteşem bir organizasyon gerçekleştirdi. Hedef olarak konulan 50 milyon lira daha programın ilk dakikalarında tamamlandı ve yeni hedef 100 milyona çıkarıldı. Çocuklar için aynı sahnede buluşarak bağış toplayan ünlülerden biri de Güneşin Kızları’nın Ali’si idi. İşte Tolga Sarıtaş’ın performansı...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *