» 
 

Toprak Kardeşler O Ses Türkiye'de fırtınalar estirmeye devam ediyor!

O Ses Türkiye yarışmasında sergiledikleri Rap performansları ile hem izleyenleri hem de jüri üyelerini mest eden Toprak Kardeşler, O Ses Türkiye çeyrek finalinde de sahnede mükemmel bir performans sergiledi.

Kendilerine haz tarzlarıyla dikkatleri üzerlerine toplayan Toprak Kardeşler O Ses Türkiye'nin çeyrek finalinde sahnedeydi. O Ses Türkiye'de fırtınalar estiren Toprak Kardeşler, hem şarkıları hem de performansları ile adeta salonu yerinden oynattı. Burak ve Erdal Toprak Kardeşler, jüri üyeleri başta olmak üzere tüm izleyicileri kendilerine hayran bıraktı. O Ses Türkiye sahnesinde mini bir konser veren Toprak Kardeşler, seyircilerin ve jüri üyelerinin "Bir daha" tezahüratları üzerine "Rap inadına"  parçasını yeniden seslendirdi.

Sahneye "Cennet" şarkısı ile çıkan Toprak Kardeşler'den Erdal Toprak'ın şarkısı oldukça beğenildi ve şarkıya kulak aşinalığı olan Murat Boz ilk dönen isim oldu. Ardından Hakan-Gökhan, Hadise ve Sibel Can döndü. Cennet şarkısının sonrasında devreye Burak Ömer Toprak girdi. "İnadına Rap" şarkısı, salonu ve jüri üyelerine eğlence ve keyif dolu dakikalar yaşattı. 

Performans sonrasında kısa bir açıklama yapan Acun Ilıcalı, Toprak Kardeşler'in Yetenek Sizsiniz Türkiye'den geldiklerini belirterek, bu sezon ilk kez seyirciden sütüdyoyu inletecek kadar yüksek ses duyduğunun altını çizdi. Seyircilerin ve jüri üyelerinin "Bir daha" tezahüratları üzerine Toprak Kardeşler aynı şarkıyı tekrar seslendirdi. Erdal Toprak, "Cennet" şarkısını izleyicilerin ve jüri üyelerinin eşliği ile birlikte yeniden söyledi. Sahneye Burak Ömer Toprak'ın çıkması ile birlikte "Rap İnadına" şarkısı ve Rap performansları ile salonda coşku dolu sesler yükseldi.

İki kardeşe olan hayranlığını dile getiren Murat Boz, arabasında Toprak Kardeşler'in CD'sinin olduğunu, onların müziğini sevdiğini, inanılmaz bir Rap performans sergilediklerini ve O Ses Türkiye sahnesinde onları görmekten mutluluk duyduğunu ifade etti. Gökhan ve Hakan, Murat Boz'un söylediklerine katıldıklarının altını çizerek, süper bir ikili olduklarını, güçlü ve kontrollü bir sese sahip olduklarını söyledi. Hadise ve Sibel Can'da Toprak Kardeşler'in çok iyi bir performans gösterdiklerini dile getirdi.

Önümüzdeki günlerde Toprak Kardeşler, Murat Boz'un takımında yer alarak, O Ses Türkiye 2. Tur'da yeniden izleyicilerin karşısına çıkacaklar. Burak Ömer Toprak ile Haberakar ailesi olarak gerçekleştirdiğimiz keyifli röportajımız yakında sayfamızda yer alacaktır. Takipte kalın...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *