» 
»
 

Trabzon Asayiş Şube Müdürü Kılıç'ı yaralayan şahıs tutuklandı

Trabzon Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Şinasi Kılıç'ı silahla yaralayan şahıs tutuklandı.

Alınan bilgilere göre, Trabzon Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Şinasi Kılıç'ı silahla yaralayan kişi tutuklandı. Trabzon'un Arsin İlçesinde bulunan kafede geçtiğimiz gece elindeki silahla etrafındakileri tehdit ederek taşkınlık yapan ve o esnada Asayiş Şube Müdürü Kılıç'ın yaralanmasına sebep olan A.Ö. isimli şahıs, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Mahkemeye çıkarılan A.Ö. tutuklandı.

Arsin'deki kafesi önceki gece A.Ö. isimli şahsın elindeki silahla etrafındakileri tehdit ederek taşkınlık çıkardı, ardından da aracıyla olay yerinden ayrıldı. Daha sonra ise sahile giden A.Ö.'nün polise ihbar edilmesi üzerine polis ekipleri olay yerine gelmişti. Ptikolog eşliğinde A.Ö.'nün elindeki silahı bırakması için ikna çabaları yapılmıştı.

Trabzon Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Şinasi Kılıç'ın ikna çalışmaları devam ederken, A.Ö.'ye yakınlaşmış ve elindeki silahı istemişti. Ancak o esnada silahın ateş alması sonucunda alnından yaralanmıştı. Olay sonrasında gözaltına alınan A.Ö., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilmişti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *