» 
»
 

Trabzonspor Mustafa Reşit Akçay ile anlaşıyor! Son dakika haberi

Osmanlıspor'da görev yaparken istifa eden Mustafa Reşit Akçay önümüzdeki sezon için Trabzonspor ile anlaştı. Akçay Trabzonspor'un alt yapısında görev alacak.

Trabzonspor'da yeniden Mustafa Reşit Akçay dönemi başlayacak. Bir dönem Bordo Mavililerin A takım hocalığını yapan Mustafa Reşit Akçay daha sonra Akhisar'da ve son olarak ta Osmanlıspor'a transfer olmuştu. Osmanlıspor'dan istifasını açıklayan Mustafa Reşit Akçay hoca başkent ekibini Avrupa Kupalarına taşımış, başarılı sonuçlar elde etmişti. Takımı gruplardan çıkarmış ve son maçta Olympiakos'a elenmişti. Gittiği her takımda başarılı işler çıkaran tecrübeli teknik adam sıradışı kişiliğiyle tanınmakta ve futbol camiasına renk katmaktadır. Ligde yaşanan kötü sonuçların ardından istifa eden Mustafa Reşit Akçay Trabzonspor ile anlaşma aşamasına geldi. 

TRABZONSPOR ALTYAPIYA ÖNEM VERECEK

Altyapı çalıştırmayı isteyen Mustafa Reşit Akçay bu isteğini her fırsatta tekrar etmekte. Bunu duyan Trabzonspor kararını Mustafa Reşit Akçay hocadan yana kullanıyor. Altyapı da büyük yapılanma aşamasına girecek Bordo Mavililer'de Mustafa Reşit Akçay hocanın ismi büyük heyecan yarattı. Bir süre dinlenmek istediğini yönetime ileten deneyimli hoca son anda bir değişiklik olmadığı takdirde önümüzdeki sezon Trabzonspor'un altyapısında göreve başlayacak. 

AKÇAY HOCANIN ALT YAPI SÖZLERİ

Teknik Diröktör Mustafa Reşit Akçay tamamen kapanmak istemediğini sosyal projelere hazır olduğunu belirtti. Altyapı projesinin önüne gelmesi durumunda çalışmaya hazır olduğunu belirten Akçay bilginin zekatı olduğunu bunu da aktarması gerektiğini söyledi. Trabzonspor için önemli bir teklifi değerlendireceğini aktaran Akçay hoca Türkiye Milli takımıyla ilgili soruya da A milli takımının kendisine göre olmadığını ama ümit milli ve aşağısında da çalışabileceğini belirtti. Takımların kendisine proje aktarmasının doğal olduğunu belirterek  yanlış anlaşılmasın ama ben milli takımda prim almadan da çalışabilirim diyerek sözlerini tamamladı. 

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *