» 
»
 

Trump ölüm döşeğindekilere seslendi: 8 Kasım'da oy kullanın

ABD seçimlerine artık kısa bir süre kaldı ve başkanlık yarışı iyice kızışmaya başladı. Başkan adayı Donald Trump ise oldukça ses getirecek bir konuşma yaptı ve ölüm döşeğindeki seçmenlerin 8 Kasım'a kadar dayanmalarını ve gidip oy kullanmalarını istedi.

Nevada eyaletinde seçim çalışmalarını sürdüren Donald Trump, rakibi Hillary Clinton ile 8 Kasım’da ABD Başkanlığı için yarışacak. Henderson kentinde düzenlediği seçim mitinginde oy kullanmanın önemine değinen Trump, 8 Kasım seçimlerinde ölüm döşeğinde olan vatandaşların bile oy kullanması gerektiğini ifade etti.

Oldukça şaşırtıcı bir konuşma yapan ABD Başkan adayı Donald Trump, “Ne kadar hasta olduğunuz umurumda değil. 8 Kasım’a kadar dayanın ve gidip oy kullanın” dedi. Henderson’da yaşayan vatandaşlara seslenen Trump, doktordan yeni gelmiş olsalar, kendilerine en kötü teşhis konulmuş ve ölecekleri söylenmiş olsa dahi bunların bir önemi olmadığını ifade ederek vatandaşları oy kullanmaya çağırdı. 8 Kasım’dan sonra bu vatandaşlara tek söyleyeceği şeyin “Sizi seviyoruz ve sizi hep hatırlayacağız” ifadeleri olacağını da belirten Trump, bu sözlerinin şaka olduğunu ancak aynı zamanda da “ciddi” olduğunu da kaydetti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *