» 
»
 

TSK: Son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar mücadele sürecek!

Türk Silahlı Kuvvetleri yaptığı açıklamada İstanbul'daki terör saldırısını lanetledi ve son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar terörle mücadelenin devam edeceği belirtildi.

Beşiktaş'ta dün akşam meydana gelen hain terör saldırısı ile ilgili Türk Silahlı Kuvvetleri bir açıklama yaptı. 10 Aralık Cumartesi saat 22:30'da alçakça ve hunharca gerçekleştirilen menfur terör saldırısını şiddetle kınayan TSK, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve Türk Milletine başsağlığı diledi. Yaralı vatandaşlara da acil şifalar dileyen TSK'nın terörle mücadelenin azim ve kararlılıkla süreceği vurgulanan açıklaması şu şekilde:

"İstanbul Beşiktaş’ta, 10 Aralık 2016 Cumartesi günü saat 22.30 sularında, alçakça ve hunharca gerçekleştirilen menfur terör saldırısını şiddetle lanetliyor; bu saldırıda hayatını kaybeden kahraman ve fedakar polislerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve asil Türk Milletine başsağlığı ve sabır, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz. Ülkemizin ve milletimizin birlik, bütünlük ve güvenliği için yurt içi ve yurt dışında tüm teröristlerle kahramanca ve özveriyle mücadele eden Türk Silahlı Kuvvetleri; Jandarma, Polis ve Güvenlik Korucularımızla omuz omuza, milletimizin engin sevgi ve güveninden aldığı büyük güçle, masum insanlara hiçbir zarar vermeden, son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar mücadelesini bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla sürdürecektir"

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *