» 
 

Tuba Ünsal'dan güzel hareket! TOG yararına gardırobu satışta

Başarılı oyuncu Tuba Ünsal, Toplum Gönülleri Vakfı (TOG) yararına Kanyon AVM'de açılacak bir stantta 26 ve 27 Temmuz tarihlerinde gardırobundaki kıyafetlerini satışa sunacak. Sempatik oyuncunun güzel hareketi hayranları tarafından takdir edildi.

Ekranların beğenilen oyuncusu, hem anneliği hem de başarısı ile dikkatleri üzerine çekerken, Tuba Ünsal'dan "Helal olsun" denilecek tarzdan bir davranış geldi. Ünlü oyuncu, TOG ( Toplum Gönüllüleri Vakfı) adına İstanbul Levent'teki Kanyon AVM'de açılacak bir stantta kendi gardırobundaki birbirinden güzel kıyafetlerini uygun fiyattan satışa sunacak. Satılan kıyafetlerden elde edilen gelir ise TOG'a bağışlanacak.

Tuba Ünsal, TOG yararına 26 ve 27 Temmuz tarihlerinde İstanbul'daki Kanyon AVM'de hayranları ile buluşacak. Toplum Gönüllüleri Vakfı yararına kendi giysi dolabındaki en sevdiği parçaları küçük bir stantta satışa sunarak TOG'a destek olacak. Ünlü oyuncudan takdire şayan bir davranış sergilemesi hem hayranları hem de sevenleri tarafından büyük beğeni topladı. Ünsal, Kanyon AVM'de kendi giysilerini satışa sunacağını sosyal medyadaki İnstagram hesabı üzerinden de takipçileri ile paylaştı. Hem satışa sunacağı giysilerinin fotoğraflarını hem de giysilerinin fiyatlarını açıklayan Ünsal'ın bu davranışı 550 bin küsür takipçisi tarafından oldukça beğenildi.

Tuba Ünsal, 1981 yılının 7 Aralık tarihinde Denizli'de dünyaya gelmiştir. Babası asker, annesi ise el sanatları öğretmenidir. Ünsal'ın evli bir ablası vardır. 1998 senesinde Elite Model Look yarışmasına katılıp podyumda boy göstermiştir. Ardından profesyonel mankenlik yapmaya başlamış ve başarı basamaklarını bir bir tırmanmaya başlamıştır. Ünlü güzel, daha sonrasında Fransa'da eğitim almış ve Kartal Sanat Tiyatrosu'na girmiştir. Rıfat Ilgaz Sahnesi'nde de oyunculuk yapmış ayrıca Los Angeles Stella Eller'da da oyunculuk üzerine eğitim almıştır. 3 evlilik yapmıştır ve 3. son evliliğini Mirgün Cabas ile Almanya'da gerçekleştirmiştir. 2. evliliğinden bir kızı ve 3. evliliğinden ise bir oğlu vardır.

Tuba Ünsal sol karede yer alan gri mini elbisesini 50 TL'den, sağ karede yer alan mavi şık gözlüğü ise 50 ile 300 TL fiyat aralığında satışa sunacağını İnstagram hesabından duyurdu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *