» 
»
 

Tüfekle fotoğraf çekinen kadın kazayla oğlunu öldürdü

Kayseri'de eşinden ayrı yaşayan 36 yaşındaki Zümrüt K.'nın ağabeyi, iddialara göre eski eşinden aldığı tehditlerden dolayı internet üzerinden tüfek satın aldı. Zümrüt K. tüfek ile fotoğraf çekinmek isterken bir anda ateş alması ile birlikte yanındaki 2 yaşındaki oğlunu sol karın boşluğundan vurdu ve ölümüne neden oldu.

Kayseri'de korkunç bir olay yaşandı. Bir süre önce eşinden ayrı yaşamaya başlayan ve eşinden sürekli tehditler aldığını iddia eden 36 yaşındaki Zümrüt K. ailesi ile yaşamaya başladı. Kadının eski eşten tehditler aldığını iddia etmesi üzerine Zümrüt K.'nın ağabeyi internetten tüfek satın aldı. Zümrüt K. tüfek ile telefonundan özçekim yaptığı sırada tüfeğin ateş alması sonucunda 2 yaşındaki oğlunu vurdu. Küçük çocuk kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Alınan bilgilere göre, dün akşam Kayseri'nin Melikgazi İlçesine bağlı olan Yıldırım Beyazıd Mahallesi Barış Sokak'ta meydana geldi. İddialara göre, 36 yaşındaki Zümrüt K.'nın ayrıldığı eşi sürekli kadını tehdit ediyordu. Zümrüt K.'nın ağabeyi iddia edilen bu tehditler sonrasında internet üzerinden tüfek satın aldı. Zümrüt K. tüfekle kendi fotoğrafını çekmek isterken tüfek, yine iddialara göre, kazara ateş aldı. Yanındaki 2 yaşındaki oğlu Özgür K. vuruldu. Sol karın boşluğundan yaralanan küçük çocuk ağır yaralandı. Ailesi tarafından acil olarak hastaneye kaldırılan Özgür K. doktorların müdahalelerine rağmen kurtarılamadı ve kaldırıldığı Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yaşamını yitirdi. Polis olay ile ilgili soruşturma başlatırken, 36 yaşındaki anne Zümrüt K. ise gözaltına alındı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *