» 
 

Turabi Çamkıran’ın başrol hayali gerçekleşiyor

Survivor All Star yarışmasının galibi olan Turabi Çamkıran ekranlara başrol oyuncusu olarak dönüyor. Hayallerinin gerçekleştiğini belirten Çamkıran, iki sinema filminde yer aldığını vurguladı. Rol alacağı sinema filminde bıçkın bir delikanlıyı canlandıracak.

Bodrum’da tatilini yaptığı esnada sahilde gezerken görüntülenen Survivor All Star birincisi Turabi Çamkıran, sevenleri ile bol bol fotoğraf çektirdi. Yer aldığı Kertenkele dizisinin sezon finali üzerine tatil yapmak için Bodrum’a gelen Çamkıran, hayranlarına müjdeyi vererek, hayallerinin gerçekleştiğini ve bir sinema filminde başrol oyuncusu olacağını söyledi.

Muhabirler ile konuşma yapan Turabi, oyuncu olmanın en büyük hayali olduğunu belirterek hayali için ilk adımı attığını söyledi. İkinci hayalinin ise bunu en iyi şekilde ilerleterek Türkiye’nin aksiyon oyunculuğunu üstlenmek olduğunu açıklayan Survivor All Star şampiyonu Çamkıran, aksiyon oyunculuğu için sürekli eğitim aldığını ve kısa süre sonra İngiltere’ye de eğitim almaya gideceğini ifade etti.

Yeni projelerinden olan sinema filmindeki başrol oyunculuğunu üstleneceğini söyleyen Turabi, şu anlık iki tane sinema filminde bulunduğunu belirtti. Birinde başrol, diğerinde ise güzel bir role hayat vereceğeni ifade eden Çamkıran, bu filmleri hallettikten sonra diziye kaldığı yerden devam edeceğini vurguladı. Bıçkın bir delikanlıyı canlandırdığını ve çok yoğun olduğunu da bildiren Çamkıran, dizinin reytinglerinin artmış olduğunu ve sevdiği işi yapmanın onu mutlu ettiğini belirtti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *