» 
»
 

Türk damat Fransa'da katliam yaptı: 2 ölü, 1 yaralı

Fransa'nın Evreux’da , Afyonkarahisarlı Belçika’da yaşayan damat Süleyman Kızılaslan, ailesini yanına yerleşen eşini ve kayın validesini silahla öldürüp, kayın pederini ağır yaraladı.

Yabancı kaynaklardan alınan bilgilere göre olay Fransa’nın Evreux şehrinde yaşandı. İddialara göre Fransa’nın Evreux şehrinde ikamet eden Afyonkarahisarlı Kızılaslan ailesinin kızları bir süre önce bir süre önce ailevi geçimsizlik yüzünden anne ve babasının yanına yerleşti. Belçika’da yaşayan damat Süleyman Kızılaslan, ayrılmak istemediğini eşini ikna etmek için eşinin arkasından Fransa'ya geldi.

Süleyman Kızılaslan uzun süre eşini Belçika'ya dönmesi için ikna etmeye çalışsa da eşinin bunu istememesi üzerine çıkan tartışma çıktı. Yine iddialara göre tartışmanın hararetlenmesi üzerine öfkeli eş çocuklarının önünde silahla eşini ve kayın validesini öldürdü.

Kurşunların hedefi olan kayınpeder ve aynı zamanda dayısı olan Mahmut Kızılaslan’ı ağır şekilde yaraladı. Süleyman Kızılaslan, işlediği cinayet sonrası Fransız polisine teslim olduğu ifade edildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *