» 
»
 

Türk Hava Yolları ücretsiz Laptop dağıtacak

Türk Hava Yolları (THY) müşterilerine ücretsiz laptop dağıtacağını açıkladı. THY Business Class'ta uçan yolcularına seyahatları sırasında ücretsiz laptop verecek.

Türk Hava Yolları (THY) müşterilerine ücretsiz laptop dağıtımı yapacağını açıkladı. İstanbul Lale Festivali Zirvesi kapsamında basın ve medya temsilcileriyle bir araya gelin THY Genel Müdürü Bilal Ekşi toplantıda Business Class ile uçan müşterilerine ücretsiz laptop dağıtımının yapılacağını açıkladı. Yolcuların THY'nı kalitelerinden ödün vermemelerinden dolayı tercih ettiğini belirten Ekşi tüm yolcuların tablet ve laptopları gibi değerli cihazlarını güvenli bir şekilde taşıdıklarını söyledi. Bunun için THY ekstra bir hizmet başlatarak Business Class yolcularının seyahatları sırasında interneti daha rahat kullanabilmelerine olanak sağlayan ücretsiz laptop hizmetini getirdi. Halen THY'da internet gerek ekonomi, gerekse Business Class yolcuları tarafından ücretsiz kullanılmakta. 

HEDEF UÇAK FİLASINI 550'YE ÇIKARMAK

THY İstanbul'da yapılan yeni havalimanı için operasyonel hazırlıklarını da sürdürüyor. Şu anda 337 olan uçak kapasitesi 2023 yılında 550'ye çıkarılacak. Bu da THY'nın ileriki yıllarda daha da büyüyeceğini ve gelişeceğini gösteriyor. 

İSTANBUL EN GÜVENLİ ŞEHİR

İstanbul Turistler için en güvenli şehirler arasında yer almaktadır. THY Hava alanı yolcuları için de özel güvenlik önlemlerini her fırsatta artırmaktadır. Üst düzey bir güvenlik sağlanmaktadır. Son aylarda yapılan rezervasyonların turistlerin geri geldiği yönünde bir izlenim oluşturmuştur. Bu da Türkiye'ne ne denli güvenilir bir ülke olduğunu göstermektedir. THY güvenli ve konforlu seyahat için her geçen gün çalışmalarını hızlandırmakta ve yenilikler üzerinde araştırmalar yapmaktadır. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *