» 
 

Türk Hava Yolları’ndan dev kampanya!

Hava yolu ulaşım şirketleri arasında en çok tercih edilen firma olan THY şirketi dev bir kampanyaya daha imzasını atıyor. 18 Aralık tarihine kadar uçak bileti alan yolcular Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna'ya gidiş - dönüş her şey dahil 99 dolardan başlayan fiyatlarla uçacak.

Kampanya ile ilgili açıklamaya açıklama yapan THY yetkilileri, 18 Aralık'a transfer merkezi Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanı olmak üzere bilet alan yolcuların, Balkanlar ülkelerinden Cluj'a 99 dolar, Bükreş, Köstence, Ljubljana, Priştine, Saraybosna, Tiran, Üsküp, Zagreb ve Dubrovnik'e 109 dolar, Belgrad ve Podgorica'ya 119 dolar, Sofya'ya 129 dolar, Varna ve Kişinev'e 139 dolara uçabileceklerini ifade etti.

Ayrıca Kafkaslar ülkelerinden Nahcivan, Gence ve Tiflis'e 129 dolar, Batum'a 149 dolar, Bakü'ye 179 dolara uçuş imkanı sunulan kampanyada Ukrayna'da Zaporijya'ya 119 dolar, Lviv'e 139 dolar, Kherson ve Odessa'ya 159 dolar, Kiev'e 169 dolardan başlayan fiyatlara gidiş - dönüş her şey dahil uçulabilecek.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşların vizesiz seyahat edebilecekleri ülkelere de değinilen açıklamada bu ülkelerin, Balkanlar'da Belgrad, Kişinev, Podgorica, Priştine, Saraybosna, Tiran ve Üsküp, Kafkaslar'da Batum ve Tiflis şehirleri olduğunu buralara sadece kimlikleri ile giriş yapabileceklerinin altı çizildi. Bu büyük indirimden yararlanmak isteyen yolcular, 18 Aralık’a kadar alacakları biletler için seyahatlerini 8 Aralık 2016-31 Mart 2017 tarih aralığında gerçekleştirebilecekler.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *