» 
»
 

Türk Hava Yolları’ndan İnternet Atağı

ABD ve İngiltere’nin Ülkemizi de kapsayan Elektronik cihazların uçak kabininde taşınmasının yasaklanması sonrası Türk Hava Yolları karşı atağa geçerek bedava interneti uygulamaya koydu

Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere’nin Türkiye’yi de içine alan elektronik cihaz yasağına Türk Hava Yolları bedava internet ile karşılık verdi. THY’nın yarın başlatmayı planladığı bedava internet ile ilgili basın müşavirliğinden yapılan açıklamada: “Yolcularımız ücretsiz sunduğumuz Wifi hizmetini uçak içinde cihazlarıyla kullanabilecekler. Elektronik eşyalar boarding kapısında teslim edilebileceği için yolcularımız uçak kapısına kadar cihazlarını kullanacaklar. Transfer durumunda ise İstanbul varışlarda boarding kapısında teslim etmeleri gerekiyor.

Yolcularımız elektronik eşyalarını teslim etmezlerse İstanbul boarding işlemi sırasında etiket karşılığı teslim alınacak ve itinalı bir şekilde taşınması sağlanacak. Görevlilerimiz varış sonrasında yolcu bagaj etiketi eşleşmesiyle cihazlarını sahiplerine verecekler.

Bu uygulama ile dizüstü bilgisayarlar, tablet, fotoğraf makineleri, e-kitap ve oyun konsolları uçak altı bagajına verilecek. Uygulamamız Türkiye çıkışlı uçuşlarda geçerli olacak. ABD ve Birleşik Krallık’tan Türkiye’ye düzenlenen seferlerde geçerli olmayacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *