Türk oyuncular Bollywood yıldızlarıyla kırmızı halıda

Ünlü oyuncular Sarp Levendoğlu, Hazal Kaya ve Kaan Taşaner, 18. Mumbai Film Festivali'nin kapanış töreninde Bollywood yıldızları ile kırmızı halıda poz verdi.

18. Mumbai Film Festivali'nin kapanılş töreninde Bollywood yıldızları ile Türk oyuncular Hazal Kaya, Sarp Levendoğlu ve Kaan Taşaner kırmızı halıda birlikte yürüdü. Bollywood'un yıldızı ve Türk oyuncu olan Saga Gezen, Mavi Bitiklet filminin senaristleri Nursen Çeyin Köreken ile Ümit Köreken, Türkiye'nin konuk ülke olduğu 18. Mumbai Film Festivali'ndeki ödül töreni ve gala gecesine katıldı.

Küçük Ağa, Adını Feriha Koydum ve Fatmagül'ün Suçu Ne isimli Türk dizileri Hindistan'ın televizsyonlarında da gösteriliyor ve Hindistan'da büyük bir kitle Türk dizilerine ilgi gösteriyordu. Dizilerin ünlü isimleri ise Türkiye'nin konuk ülke olduğu festivale Mumbai'deki ödül töreni ve gala gecesine katıldı. Hint medyası ünlü isimlere oldukça büyük ilgi gösterdi. Hazal Kaya, ülkemizi temsil ettikleri için gururlu ve mutlu olduklarını, yaptıkları işlerden dolayı ülkemizden binlerce kilometre uzaklıkta böyle bir ilgi gördükleri için sevindiklerini dile getirdi. Öte yandan Mavi Bitiklet filminin çok önemli olduğunu ifade etti.

Sarp Levendoğlu ise, festivalde iyi karşılandıklarını, sokaklarda bile yoğun ilgi gördüklerini, oyuncu olarak kendisinin mutlu olduğunu, Türk olarak da orada bulunduğundan dolayı gururlu olduğunu dile getirdi. Mavi Bitiklet filminin senaryo yazarı ve yönetmeni olan Ümit Köreken de, çok uzak bir ülkede olduklarını, medyanın ve izleyicilerin kendilerini büyük ilgi ile karşıladıklarını, kendi açılarından dolayı mutluluk duyduklarını söyledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *