» 
 

Türkan Şoray’ın sağlık durumu ile ilgili üzücü haber

Türk sinemasının “Sultan”ı Türkan Şoray’ın sağılık durumu ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Şoray’ın hayranlarını üzen gelişmelere göre ikinci böbreğinde de Cushing Sendromu rahatsızlığı başladı.

Liseler Arası düzenlenen Şarkı Yarışması’nda kendisine hayran yüzlerce gençle bir araya gelerek şarkı söyleyen Türkan Şoray, 50 yıl sonra albüm yapma hayalini gerçekleştirdiğini ancak gençlerin hayallerini gerçekleştirmek için bu kadar beklememeleri gerektiğini ifade etti.

'Duymayan Kalmasın' adlı magazin programında da hayallerle ilgili düşüncelerini yineleyen Şoray’la yapılan keyifli sohbette konu Şoray’ın kilo sorununa gelince, ünlü sanatçının menajeri Bircan Silan’dan izleyiciyi üzen bir açıklama geldi.

Türkan Şoray’ın fazla kilolarının nedeninin Cushing Sendromundan kaynaklandığını belirten Silan, "Türkan Şoray 2 sene önce cushing sendromu nedeniyle Prof. Dr. Nihat Yavuz tarafından ameliyat edilmişti. İkinci böbreğinde de aynı hastalık nüksetmesi sebebiyle Dr. Refik Tanagöz tarafından tedavisine başlandı. Bu, vücutta çok fazla kortizon salgılanmasına neden olan bir hastalık" dedi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *