Turkcell T70 4,5G uyumu ve 36 ay 25 TL taksiti büyük dikkat çekti

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan'ın tanıtımını İstanbul'da yaptığı Turkcell T70 modeli yoğun ilgi gördü. Son teknolojiye ve makul bir fiyata sahip olan Turkcell T70 pratik, kolay bir arayüze sahip ve T70 fiyatı da oldukça uygun.

Turkcell T70 aylık 25 TL’den başlayan fiyatllar ve 36 ay vade seçeneği ile akıllı telefon kullanıcıların oldukça ilgisini çekmiş gibi görünüyor. T70 İstanbul'da Turkcell Genel Müdürü Yardımcısı Murat Erkan tarafından tanıtıldı ve T70 tanıtımı büyük dikkat çekti. Üstün teknolojiye ve makul bir fiyata sahip olan cihazın meraklıları şimdiden satışa sunulacağı günü beklemeye başladılar. Turkcell T serisinin yeni üyesi Tv+, fizy ve BiP, akıllı depolama servislerini de ücretsiz kullanmak için imkânlar sunuyor. Murat Erkan, Turkcell T70'in tanıtımında, nisan ayının başında uygulanmaya başlanan 4,5 G uygulamasının Turkcell T serisinde de kullanılmasını istediğini dile getirdi. Turkcell gsm hattını kullanan 4,5G uyumlu cihazların sayısı 7,5 milyon kişiye ulaşmışken, Turkcell T'nin yeni üyesi T70 modelinin de 4,5G ile uyumlu olmasından dolayı sayıların daha da artmasını beklediklerini belirtti. Yaklaşık 6 senedir üretilen cihazlar sayesinde bu konuda büyük yol katettiklerini ifade etti. Ayrıca T70'de ileri teknolojinin uygun fiyata sunulabileceğini göstermek amacıyla bu yola çıktıklarını da ekledi. Turkcell T70 ve Turkcell Tablet ile 4,5 G'den herkesin faydalanmasını amaçlıyoruz açıklamalarında bulundu.

Murat Erkan, meraklılarına tanıtılan Turkcell T70 modelinin muhteşem özelliklere sahip bir olduğunu, T serisinin satış sayısının 2,5 milyon kişiye ulaştığını söyledi. Turkcell T70'in özelliklerine değinecek olursak, 5.2 ,inç HD ekrana sahip. 36 aya kadar taksit imkânı sunulacak Turkcell T70'in fiyatı ise 649 TL olarak belirlenmiş bulunuyor. Ayrıca 4 çekirdekli, automatic netleme ve flash özelliklerini de içinde barındırıyor. Arayüzü ise çok özel geliştirildi. Menülerde ve cihaz kullanımında hep bir karmaşa yaşayanlar bu cihaz sayesinde pratik android cihaz kullanacaklar. Turkcell T70'in kullanıcı arayüzünde çok özel ikonlar bulunurken, işletim sistemi ise Android 6.0 Marsmallow oluyor. 2 GB Ram'e sahip akıllı telefonun ön kamerası 2 MP, arka kamerası ise 5 MP. Turkcell Tablet ile de dokunmadan öz çekim yapma imkânı sunuyor.

Peki T70’i almak isteyenler hangi seçeneklere sahip merak edenler için hemen söyleyelim. Eğer Turkcell T70 kontratlı seçeneği ile satın almak isterseniz Turkcell abonelerine, kontrat tarihi itibariyle ilk 3 ay boyunca geçerli 1 GB 4.5G mobil interneti her ay sunuyor. Ayrıca Turkcell servislerini ücretsiz olarak kullanma imkanı sağlıyor. Hatta Turkcell T70’i 25 TL taksitle alan Turkcell müşterilerinin hatlarına BiP üzerinden görüntülü ve sesli arama yapabilmelerini mümkün kılan 5 GB ücretsiz internet tanımlanıyor hem de kontratları süresince kullanım imkanıyla birlikte...

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *