Turkcell yeni reklam yüzü olarak Emocanlar’ı seçti

Türkiye ve dünyada bir numara olma adayı iletişim sektörünün dev ismi Turkcell, yeni reklamları için merak edilen reklam yüzlerini seçti. Turkcell’in yeni yüzleri animasyon karakterleri arasında fenomen olan 'Emocanlar' oldu.

İletişim devi Turkcell, yeni reklam filmlerinde oynatacağı yeni yüzlerini seçti. Turkcell’in yeni seçtiği yüzleri anlık yazışmalarda da oldukça kullanılan animasyon karakterleri olan 'Emocanlar' oldu. Turkcell'in yeni reklam yüzleri Emocanların yer aldığı reklam filmi tüketicilerle buluştu.

Konu hakında açıklamalarda buluna Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün en küçüğünden en büyüğüne her yaştan insanın kendisine dair birşeyler bulacağı düşünülen 6 farklı Emocan karakterinin, tüm Türkiye’nin iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına en uygun teklifleri sunmak üzere ekranlarda boy göstereceklerini ifade etti.

Bütün, yaklaşık 22 yıldır iletişim sektöründe lider bir marka olduklarını belirterek her dönemde müşteri odaklı projeler geliştirmeye çalıştıklarını, müşterilerin isteklerine büyük önem verdiklerini kaydetti.

Emocanları tasarlarken de müşterilerin fikirlerinden yararlanıldığını vurgulayan Bütün, reklam yüzü olması için ünlü birini seçmek yerine herkes tarafından beğeni toplayacağına inandıkları 6 kendine özgü karakter ile karşılarına çıkmayı tercih ettiklerini ifade etti. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *