» 
 

Türkiye Ödeme Yöntemi TROY, Albaraka Türk müşterilerinin hizmetinde

Türkiye'ye özel ödeme platformu BKM tarafından geliştirilen TROY, Albaraka Türk müşterilerinin hizmetine sunuldu.

Albaraka Türk yaptığı açıklamada, bir BKM ürünü olan Türkiye Ödeme Yöntemi TROY'u müşterilerinin hizmetine sunduğunu açıkladı. Altyapı çalışmaları 2016 yılı içinde tamamlanan TROY ile Albaraka Türk, müşterilerine yeni bir hizmet sunacak ve yeni kartlar turkuaz renginde Türk ebruli motifleri ile süslü olacak.

TROY banka kartı ile yurt içinde tüm Alabarak Türk ATM'lerini kullanabilecek olan müşteriler, havale, EFT, para çekme, yatırma, bakiye sorgulama, fatura ve vergi ödeme, döviz ve altın alıp satma gibi işlemlerin yanı sıra alışverişlerini yapabilecek. Yeni kartlar TROY logolu tüm ATM ve POS cihazlarında kullanılabilecek.

Bankalar Arası Kart Merkezi (BKM) tarafından desteklenen Troy Go güvenlik sistemi altyapısı ile internet üzerinden güvenle alışveriş yapılabileceği belirtilirken, TROY kartı sahipleri, kartlarını başka bankalardan almış olsalar dahi Albaraka Türk ATM ve POS'larını kullanabilecek. Albaraka Türk TROY kart basımı için ise 50 ülkede yılda 70 milyon ham kart üreten Austria Card ile ortak çalışacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *