» 
 

Tutsak 3. bölümde Kenan'ın gerçek yüzü ortaya çıkıyor!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Tutsak 3. bölümü ile bu akşam nefes kesecek. Sadullah cinayetinin bir numaralı şüphelisi olan Kenan gözaltına alınıyor. Bahadır ise bütün olaylardan dolayı Elif'i korumaya alıyor. Tutsak 3. yeni bölümde neler olacak? Ayrıntılar haberde...

Kanal D ekranlarında salı günleri yayınlanan Tutsak dizisi 3. yeni bölümü ile bu akşam izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Tutsak 3. bölümde Kenan, Sadullah cinayetinin bir numaralı şüphelisi olarak gözaltına alınıyor. Polise verdiği ifade de olanları polise açıklamakta güçlük çeken Elif'in yanında Bahadır oluyor. Bahadır, Elif'i koruyup kollamaya çalışıyor. Elif, Leman ve Kenan arasında yaşanan gizli bir konuşmaya istemeden tanıklık eder ve bu durum Kenan'ın gerçek yüzünü görmesine neden olur. Elif artık kime güveneceğini bilemezken, Bahadır onu biran olsun yalnız bırakmaz.

Tutsak yeni bölümde, Kenan Sadullah'ın ölümünün bir numaralı şüphelisi olarak verdiği ifadenin ardından tutuklanacaktır. Kenan'ın tutuklanması ise aileyi çok zor bir durumda bırakır. Kenan'la birlikte Durusu'da bulunan av evine giden Elif, olanları polise anlatmakta güçlük çeker. Elif'in üzerindeki şüpheli tavırları giderebilmesi için polisle işbirliği yapması gerekmektedir.

Elif ile ilgili niyetlerini gizlemeye çalışan Leman ve Kenan, onu evde tutmaya çalışsa da, ailenin geri kalanı ve çalışanları Elif'e dair şüpheleri durumu daha zor hale getirecektir. Bahadır, elif'i korumak isterken aslında onu o konağa sokmanın büyük bir hata olduğunun farkına varır. Elif'in geçmişinden gelen bir tanıdık, zorlu geçmişini yeniden karşısına çıkaracaktır. Sadullah'ın öldürüldüğü olay yerindeki bir delil ise tüm gidişatı değiştirecektir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *