» 
 

Tutsak 4. yeni bölümde Bahadır Elif'e aşkını itiraf ediyor

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Tutsak 4. yeni bölümü ile bu akşam izleyiciyle buluşmayı bekliyor. Tutsak yeni bölümde, Bahadır Elif'e olan hislerini Elmas'a itiraf ediyor. Sadullah cinayetinden dolayı ise Kenan her gün köşeye sıkışacaktır. Elif ise Kenan'ı mutlu edecek bir hamle yapar...

Tutsak 4. yeni bölümü ile izleyiciyi Kanal D ekranlarına kilitleyecek. Başrollerinde Gülper Özdemir, Pamir Pekin, Caner Şahin, Seray Gözler, Ayda Aysel, Özcan Varaylı ve Murat Balcı gibi isimlerin yer aldığı Tutsak dizisinin 4. bölümünde karmaşık olaylar zinciri gitgide büyümeye devam ediyor. Bahadır, Elmas'ın kendisini sıkıştırmasına daha fazla dayanamayarak Elif'e olan aşkını itiraf ediyor. Elmas ise aynı duyguları Bahadır'a hissetmektedir. Kenan, Sadullah cinayetinden dolayı problemler yaşamaya devam eder. Ancak Elif, Kenan'ı sevindirecek bir şey yapacaktır.

Elmas'a yakalanan Elif, zor durumda kalır ve bu durumdan dolayı Bahadır'la ilişkisini etkiler. Bahadır, Murat ile konuştuğu sırada aralarında kavga çıkar ve Bahadır zor bir gece geçirir. O esnada Nazlı, Sadullah'ın öldüğü gün ailesi ile neler konuştuğunu öğrenir. Kimsenin tahmin etmediği bir zamanda Elif'in konaktaki hayatını değiştirecek olaylar yaşanacaktır.

Bahadır, Elmas krizinden kökten kurtulabilmek için Elif'e olan aşkını ona itiraf eder. Elif, Kenan'a kasayı açacak ve istediğini verecektir. Ancak işler tahmin ettikleri gibi yolunda gitmeyecektir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *