» 
 

Tutsak dizisinin ilk bölümü nefes kesti! Konusu ne?

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Tutsak, bu akşam ilk bölümü ile seyircisiyle buluştu. Önemli isimlerin bir araya geldiği Tutsak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Tutsak dizisinin konusu ne? Ayrıntılar haberde...

Tutsak dizisi bugün Kanal D ekranlarında yayın hayatına başladı. İlk bölümü heyecanla izlenen Tutsak dizisinin oyuncu kadrosunda önemli isimler bir araya geldi. Dizinin başrolünde Pamir Pekin, Gülper Özdemir, Bahadır Akıncı, Ayda Aksel, Seray Gözler ve Özcan Varaylı gibi isimler yer alıyor. Peki, Tutsak dizisinin konusu ne? İlk bölümde neler yaşandı?

Elif, hayata neşe ve umutla bakan, masum, gururlu ve genç bir kızdır. Ailesinin ölümünün ardından öz amcası onu kendisinden 30 yaş büyük bir adam ile zorla evlendirmiştir. Elif'in kocası Sadullah'ın tehditleri altında evden dışarı bile çıkamadığı tutsak bir hayata mecbur bırakılmıştır. Sadullah, Gürhan Ailesi'nin karanlık sırlarını kullanarak şantaj yapmış ve bir anda ortadan kaybolmuştur. Elif ise artık yapayalnızdır.

Bahadır, Gürhan Ailesi'nin yanında şoförlük yapmaktadır ve Elif'e yardım eli uzatacaktır. Gürhan Ailesi'nin görkemli konağında yaşamaya başlayan Elif, çevresini saran sırlarla ve bu sırları korumak adına her şeyi göze almış aile üyeleri hatta çalışanlarla bile karşı karşıya kalmıştır.

Gürhan Ailesi'nin büyük oğlu Kenan'ın ise Elif'e karşı ilgisi vardır. Bahadır'ın Elif'e yardım etme çabası ise bütün okların Elif'e yönelmesine neden olacaktır. Elif bir tutsaklıktan kaçarken başka bir tutsaklığa maruz kalmıştır. Bu yüzden kendi ayakları üzerinde güçlü durması gerektiğini öğrenmiş ve tek başına olacağı yeni yolculuğunda her adımına dikkat etmesi gerektiğini anlamıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *