» 
»
 

Tüyler ürpertici bir film 'Kapan' geliyor

Yönetmenliğini gerilim fimlerinin usta yönetmenlerinden Jordan Peele’in yaptığı gerilim ve gizem filmi izleyiciyle buluşuyor. Film sürükleyici yapısıyla spekülatif korku ve gerilim sahneleri içeriyor.

Gerilim filmlerinden hoşlananların uzun süre etkisi altında kalacakları muhteşem bir film 'Kapan' geliyor. Düşük bütçeyle yapılan bir film olan Kapan uzun süreçte başarılı bir film olacağa benziyor. Gerilim hayranlarına hitap edecek film şimdiden Amerika Birleşik Devleti (ABD) yapımı büyük bütçeli filmlerle kafa kafaya gitmeye aday. Kısa zamanda olumlu yorumlar alan ve ülkemizde de 21 Nisan 2017 günü vizyona girmeye hazırlanan yapımın arkasında korku filmi yapım şirketi ünlü Blumhouse var. 

FİLMİN KONUSU ŞÖYLE:

Afrikalı-Amerikan ber genç, alesiyle tanışmak için beyaz kız karkadaşının evine gider. Sonradan ise bir tuzağın içine düştüğünü anlar ama iş işten geçmiştir.  Chris (Daniel Kaluuya, Sicario) ve kız arkadaşı Rose’un (Allison Williams, Girls), birliktelikleri aileyle tanışma aşamasına geldiği için Rose erkek arkadaşını, Missy (Catherine Keener, Captain Phillips) ve Dean (Bradley Whitford, The Cabin in the Woods) ile şehir dışına, bir hafta sonu kaçamağına davet eder. Chris ailenin uyumlu davranışlarını farklı ırktan biriyle olan ilişkisiyle başa çıkmak için endişe içinde yorumlar. Hafta sonu Chris'in aklına gelmeyecek olaylar dizisi peş peşe gelir ve buda rahatsız bir hal alır. 

GERİLİM FİLMİ YAPIMCISINDAN SÜPER BİR FİLM

Sürükleyici gerilim filmi Kapan filminin yazarı ve yönetmeni Peele (Key and Peele). Yapımcıları Blumhouse’dan Jason Blum ile Sean McKittrick (Donnie Darko, Bad Words), Edward H. Hamm Jr. (Bad Words) ve Peele.  Filmde ayrıca Caleb Landry Jones (X-Men series), Stephen Root (No Country for Old Men), Milton “Lil Rel” Howery (The Carmichael Show), Betty Gabriel (The Purge: Election Year), Marcus Henderson (Pete’s Dragon) ve Lakeith Stanfield (Straight Outta Compton) rol alıyor. Fragmanı yayınlanan Kapan filmi izlenmesi tavsiye edilen filmler arasında ilk sıralarda yer alıyor.  

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *