Twitter'dan bomba özellik geliyor! Tweet'leri saklayabileceksiniz

Geçtiğimiz günlerde karakter sayısını 140'a çıkartan Twitter'dan yeni bir özellik daha geliyor. Yeni özellik sayesinde twitter, tweet'leri saklama özelliği sağlayacak.

Twitter'a yeni bir özellik daha geliyor. Çoktandır gelmesi beklenen saklama işlevinin twitter'a gelebilmesi için çalışmalar yapıldığı öğrenildi. Tweet'lerin çoğunu okuyup geçiyoruz. Ancak bazı kullanıcılar kendi tweet'lerini daha sonra incelemek üzere saklamak istiyor.

Uzun süredir istenen twitter'daki sonraya sakla işlevinin faaliyete geçebilmesi için çalışmaların başlatıldığını yıllık Hack Week etkinliklerinde firma açıkladı. Twitter'in ürün müdürü Jesar Shah'ın yaptığı duyurudan ve paylaştığı prototipten, işlevin sağ alttaki menüdeki "DM ile gönder" simgesinin yerine geleceği anlaşılıyor. Yer işaretlerine eklenen tüm tweet'lere, ayarlardaki bir liste yoluyla ulaşılabiliyor.

Şimdilik kullanıcılar tweet'lerini saklayabilmek için ya kendilerine mesaj olarak gönderiyor ya da beğeniyorlar. Yeni özelliğin işleve geçmesinin ardından kullanıcılar, bunu yapmak zorunda kalmayacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *