» 
»
 

Ücret ödemeden metroya binmek isteyen 4 kişi görevliyi yaraladı

Bursa'da bulunan Bursaray Mimar Sinan İstasyonu'nda metroya bedava binmek isteyen 4 genç, kendilerine karşı çıkan güvenlik görevlisini ayağından yaraladı...

Alınan bilgilere göre olay Bursa merkeze bağlı Yıldırım ilçesinde bulunan Bursaray Mimar Sinan İstasyonunda yaşandı. İddialara göre metroya ücret ödemeden binmek isteyen dört genç, turnikelerin üzerinden atlayarak içeri girmeye çalıştı. Gençlerin turnikelerden atladığını gören metro istasyonunda görev yapan özel güvenlik görevlileri gençlere müdahale etmek istedi.

Yaşları 18 ile 20 arasında değişen 4 genç kendilerine müdahale etmek isteyen güvenlik görevlilerinden birini ayağından bıçaklarken diğerini de feci şekilde dövdüler. Yaralanan güvenlik görevlileri olay yerine çağırılan ambulansla hastaneye kaldırıldı. Görevlileri yaralayan 4 zanlı ise kargaşadan istifade ederek olay yerinden kaçtı.

Yaşananlar güvenlik kamerasına yansırken kaçan dört zanlıyı yakalamak için operasyon başlatıldı. Öte yandan Mimar Sinan Metro İstasyonu'nu güvenlik gerekçesi ile bir süre giriş çıkışlara kapatıldı. Güvenlik tehdidinin ortadan kalkması ile istasyonun yeniden vatandaşlara açılacağı bildirildi..

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *