» 
 

Ufak Tefek Cinayetler bomba kadrosuyla 24 Ekim'de yayında

Başrollerinde Mert Fırat, Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Ferit Aktuğ, Tansu Biçer, Selim Bayraktar, Duygu Sarışın ve Hayal Köseoğlu'nun yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisinin ne zaman başlayacağı belli oldu. Ufak Tefek Cinayetler 24 Ekim Salı günü Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Ay Yapım imzalı, Star TV'nin iddialı dizilerinden, yönetmenliğini Ali Bilgin'in ve Deniz Yorulmazer'in üstlendiği, senaryosu Meriç Acemi'nin kaleminden çıkan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin ne zaman başlayacağı büyük merak konusu oldu. Ufak Tefek Cinayetler 24 Ekim Salı günü ilk bölümüyle ekran yolculuğuna başlayacak.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde 4 kadın ve 4 adam arasındaki karanlık sırlar, yalanlar, tutkulu aşklar, esrarengiz olaylar ve bitmek bilmeyen bir rekabet konu alınıyor. Sürükleyici hikayesi ve güçlü kadrosu ile şimdiden merak konusu olan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Mert Fırat, Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Ferit Aktuğ, Tansu Biçer, Selim Bayraktar, Duygu Sarışın ve Hayal Köseoğlu yer alıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *