» 
»
 

Umre’de rahatsızlanan kadın ambulans uçakla ülkeye getirildi

Umre ibadeti için Denizli’den kutsal topraklara giden Fatma Kuzu, rahatsızlanınca Eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu tarafından verilen talimat doğrultusunda ambulans uçakla alınarak Denizli’ye getirildi.

Alınan bilgilere göre Denizlili Fatma Kuzu, Umre ibadeti için ziyarette bulunduğu kutsal topraklarda hastalanınca orada tedavi altına alındı. Kuzu’nun hastalandığını eşine haber vermesi üzerine Hasan Kuzu, Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu ile iletişim kurarak eşinin ambulans uçak ile kutsal topraklardan alınıp Denizli’ye getirilmesi ve tedavisinin burada devam etmesi ricasında bulundu.

Sema Ramazanoğlu’nun verdiği talimatlar üzerine gerekli yasal prosedürlerin tamamlanmasının ardından Fatma Kuzu, uçak ambulans ile Denizli’ye getirilerek Pamukkale Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

İnsan sağlığının her şeyden önemli olduğunu ifade eden Ramazanoğlu, Umre için kutsal topraklara giden Fatma Kuzu’nun Denizli’ye getirilmesi hükumetin sağlık alanında yaptığı atılımların bir göstergesi olduğunu söyledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *