» 
 

Ünlü aktör Antonio Banderas kalp krizi geçirdi!

Birçok başarılı Hollywood filminde sergilediği oyunculuk performansı ile imza atan Antonio Banderas, geçtiğimiz günlerde spor yaparken kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı. İşte ünlü aktörün sağlık durumu ile ilgili son gelişmeler…

İspanyol asıllı ünlü aktör Antonio Banderas’dan hayranlarını çok üzen bir haber alındı. Gerçek yaşantısında spora olan düşkünlüğü ile tanınan Banderas, geçtiğimiz günlerde spor yaparken kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı. İngiliz basını tarafından servis edilen haberlere göre, bir süre yaşadığı rahatsızlık medyadan saklanan 56 yaşındaki ünlü aktörün sağlık durumunun iyiye gitmesi nedeni ile hastaneden çıkarak evinde dinlenmeye çekildiği öğrenildi.

1960 yılında İspanya'da dünyaya gelen Antonio Banderas, çocukluk yıllaranda futbolcu olmayı planlarken, yaşadığıbüyük sakatlık sebebi ile futbolu bırakarak 1979 yılında ailesinin tüm itirazlarına karşın 10 yaşında iken sahnelere çıkmaya başladı. 1981 yılında yaşamında dönüm noktası olabilecek bir fırsat yakalayan Banderas, İspanya Ulusal Tiyatro'suna girerek şöhretin kapılarını aralamayı başarmıştır.

 

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *