» 
 

Ünlü aktör Mel Gibson’dan yeniden baba oluyorum müjdesi

Birçok önemli filme imzasını atmış dünyaca ünlü ABD'li aktör Mel Gibson 60 yaşında dokuzuncu kez baba olmaya hazırlanıyor. Gibson ve 26 yaşındaki sevgilisi Rosalind Ross'un verdikleri bir röportajda bebek beklediklerini açıkladı.

Ünlü aktör Mel Gibson yeniden baba olma heyecanı yaşıyor. 8 çocuğu olan Gibson, verdiği röportajda sevgilisi Rosalind Ross bebek beklediklerini ve yeniden babalık heyecanını yaşadığını açıkladı. Uzun bir süredir yirmi altı yaşındaki binicilik şampiyonu Rosalind Ross'la birlikte olan aktörün il beraberliğinden plan ve en büyük çocuğu olan oğlu 36 yaşında.

Kendisine yeniden baba hakkında şakalar yapılan Gibson bu neşeli yaklaşımlara bir çocuğum daha olsa ne olur, ben o bebeği havaya atıp tutmak için buradayım diyerek espirili tavırlarla cevapladı. Mel Gibson, bu tip stresleri kaldıracak gücü kalmadığını ifade etti.

1956 Avustralya kökenli Mel Gibson Mad Max, Cehennem Silahı, Cesur yürek gibi birçok önemli filmde başrol oynamıştır. On bir çocuklu bir ailenin altıncı çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. New South Wales Üniversitesi'nin drama bölümünü bitiren Gibson, ilk olarak öğrencilik yıllarında “Summer City” adlı bir filmde Scollop adında genç bir sörfçüyü karakterine hayat vermiştir.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *