» 
»
 

Ünlü işadamı İsmail Erten'in oğlunun kaçırıldığı iddiası

Antalyalı iş adamı İsmail Erten’in otuz yaşındaki oğlu Süleyman Erten’in dün silahlı 2 kişi tarafından kaçırıldığı iddia edildi. Açıklamada bulunan Erten, oğlunu kaçıranların kendisini de kaçırmak için telefon açarak buluşma talep ettiklerini ifade etti.

Antalya bölgesinde seracılık sektöründe faaliyet gösteren işletmelere sahip olan, ünlü iş adamının oğlu Süleyman Erten, iddia edildiği üzere kendisine gelen telefon üzerine havalimanı kavşağı mevkisine gittiğinde silahlı iki kişi tarafından kaçırıldı.

Konuya ilişkin yapılan çalışmalar doğrultusunda Erten’in aracı sabah saatlerinde tamamen yanmış olarak bulundu. Polis İsmail Erten’in üzerine cipte incelemelerde bulundu. İsmail Erten’in polise konuya ilişkin verdiği ifadelerde, dün saat 9.00 sularında gelen telefonla oğlunun arkadaşı tarafından bir bahane ile havalimanı yakınlarına çağrıldığını, saat 9.20'de de kendisinin de oğlunun çok sarhoş olduğu ileri sürülerek kaza yaptığını ve kendilerini kurtarması için verilen adrese gelmesi istendiğini kaydetti.

İsmail Erten verilen adrese gittiğinde oğlunun el ve ayakları bağlı bir şekilde silahlı bir kişi tarafından tutulduğunu, kendisinin de araca binmesi için zorlandığını, uzun süre direndiğini kaçmayı başardığın da ise bir kamyonun önüne atlayıp yardım istediğini, gerekli yerlere haber vererek geri döndüğünde de oğlunun aracını alan zanlıların oğlunu da alarak bölgeden ayrılmış olduğunu gördüğünü de ifadelerine ekledi.

Konu ile ilgili çalışmalar devam ediyor…

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *