» 
 

Ünlü modacı Ebru Şancı evliliği hakkında merak edilenleri yanıtladı

Bir süre önce futbolcu Alpaslan Öztürk ile dünyaevine giren manken - modacı Ebru Şancı konuk olduğu Renkli Sayfalar’da evliliğini, ikiz bebeklerini ve aldatılma iddialarını en samimi duygularıyla cevapladı.

Ebru Şancı ve eşi Alpaslan Öztürk iddialı magazin programı Renkli Sayfalar’a konuk oldu. Haklarında çıkan ‘Ebru Şancı aldatılıyor’ haberlerini kesin bir dille reddeden Öztürk “ Hamileliğinde bile Ebru’dan vazgeçmediysem kolay kolay vazgeçmem artık.” diyerek eşine olan bağlılığını tescilledi.

Güzel manken İnstagram’da kendisine gönderilen ‘eşin seni aldatıyor’ mesajını da tiye aldı. Eşi Alpaslan Öztürk’ün “Ebru’lara zaafım var” gönderisini yanlış algılayan takipçisine “Canı sağolsun ama çok merak ediyorsan söyleyeyim eşim Ebru Gündeş’in sesine hayran. Bahsettiği Ebru o. Rahat ol.” Yazarak iddiaları birinci ağızdan yalanladı. Mesajı İnstagram hesabından yayınlayan Şancı “ Ay bu da mı gelecekti başıma” notunu düştü.

EBRU ŞANCI MELEKLERİNİ İLK DEFA GÖSTERDİ

Geçtiğimiz Ekim ayında ikizleri Ceylin ve Mina’yı kucağına alan Ebru Şancı, bilindiği üzere bebeklerinin yüzünü hiçbir sosyal medya mecrasında göstermedi. Nazara inandığını söyleyen modacı bu kuralı bozarak, programda sevimli bebeklerinin fotoğrafını yayınladı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *