» 
 

Ünlü oyuncu Ahu Tuğba’nın sağlık durumu iyiye gidiyor.

Geçtiğimiz günlerde mide kanaması geçirerek hastaneye kaldırılan Yeşilçam’ın ünlü oyuncularından Ahu Tuğba’nın sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

Bodrum’da geçirdiği mide kanaması nedeni ile hastaneye kaldırılan Ahu Tuğba’ya doktoru tarafından ‘stres’ diyeti verildi. Son dönemde yaşadığı üzüntü ve stres nedeniyle mide kanaması geçiren ünlü oyuncunun 2 gün boyunca ağzından kan geldiği ancak gördüğü tedavi neticesinde sağlık durumunun düzelmeye başladığı öğrenildi.

Tedavisi devam eden Ahu Tuğba ve doktoru Şenay Bozlar, İHA muhabirinin sorularını yanıt vererek, Dr. Bozlar, rahatsızlığın strese bağlı mide kanama olduğunu söyledi. İfade ederek, ünlü sanatçının şikayetlerin de an itibariyle gerileme olduğunu söyledi. Şuna için kanamanın durduğunu ancak tekrarlama ihtimaline karşın gözleme devam ettiklerini ameliyatı düşünmediklerini belirtti.

Tuğba’nın stresten uzak kalması gerektiğini de belirten Bozlar, ayakta tedavi ve endoskopik tetkikler bir süre daha devam edeceğini, gerek görüldüğü takdirde mideden bir parça alınacağını, diyet ve stresten de uzak durarak toparlayacağı ümit ettiklerini sözlerine ekledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *