» 
 

Ünlü oyuncu metrodaki yolcuyu raylara itmekle suçlanıyor

ABD'li oyuncu 35 yaşındaki Keira Keeley, New York metrosunda 57 yaşındaki Leonore Gonzalez adlı bir yolcuyu raylara itmekle suçlanıyor.

Brodway oyunlarıyla yıldızı parlayan, The Glass Menagerie, Shannon ve elementary gizi dizilerde yer alan 35 yaşındaki güzel oyuncu Keira Keeley'in, New York metrosunda ayakta bekleyen 57 yaşındaki Leonore Gonzalez isimli bir yolcuyu raylara ittiği iddia ediliyor.

Keeley'in, New York'un Bronx bölgesinde yaşayan ve metroda peronda beklemekte olan Gonzalez'e yaklaşarak onu arkadasından raylara doğru ittiği söyleniyor. Polis kaynaklarından alınan bilgilere göre, Keeley tarafından arkadan raylara itilen Gonzalez, bir sütuna tutunarak ray hattına düşmekten son anda kurtulmuş.

Görgü tanıkları, alkollü olduğunu iddia ettikleri Keeley'in, tren yaklaştığı sırada peronda bekleyen yolcuyu kasıtlı olarak ray hattına ittiğini aktardı. Bağrışmalar üzerine olay yerine gelen polis memuru Keira Keeley'i tutukladı.

Daha önce Gonzalez'i hiç tanımadığını belirten ve onu düşmek üzereyken yardım etmek istediğini aktaran Keeley, aşırı derecede alkollü olduğunu da itiraf etti. Ancak Keeley, Gonzalez'i raylara ittiği iddialarını kabul etmedi. Keeley'e kasıtlı olarak birine zarar vermek suçundan 7 bin 500 dolar para cezası verildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *