» 
 

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım aylık 150 bin TL ücret alacak

Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programını sunmaya başlayacak olan Murat Yıldırım ayda kaç para ücret alacak merak ediliyordu. Magazin dünyasının merak ettiği Murat Yıldırım'ın alacağı ücret 150 bin lira iddiası gündemde.

Adana'lı ünlü oyuncu Yıldırım geçtiğimiz günlerde programı sunmaya başlayacağını sosyal medya hesabı üzerinden duyurmuştu. Kim Milyoner Olmak İster yarışma programından 37 yaşındaki ünlü oyuncu Murat Yıldırım ayda kaç para kazanacak merak edilirken söylentiler de aldı başını yürüdü. Yıldırım'ın ayda 150 bin lira ücret alacağı iddia edildi.

ATV ekranların sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster sunucusu Kenan Işık spor yaptığı sırada beyin kanaması geçirmiş ve programı 343. bölümde bıraktıktan sonra bir süre ünlü oyuncular sunmaya devam etmişti. 371. bölüm itibariyle ise ünlü oyuncu Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak İster programını sunmaya başlamıştı. Şimdi ise yarışma programını yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım sunmaya başlayacak.

Aylık 150 bin lira ücret

Geçtiğimiz günlerde Faslı nişanlısı İmane El Bani ile evlenerek mutlu bir evliliğe adım atan Yıldırım'ın alacağı ücret aylık 150 bin lira olacağı haberleri konuşulurken, ünlü oyuncuyu ilk tebrik eden de eşi oldu. El Bani sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda dünyaca ünlü yarışmayı eşinin sunacak olmasından dolayı duyduğu gururu dile getirdi. Murat Yıldırım son oynadığı Gecenin Kraliçesi adlı diziden aylık bölüm başı 45 bin TL aldığı öğrenildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *