» 
 

Ünlü oyuncu Mustafa Uğurlu'nun evinde çıkan yangın korkuttu!

Oyuncu Mustafa Uğurlu'nun İstanbul Cihangir'de bulunan evinde yangın çıktı. Çıkan yangının binanın dış cephesinde yapılan dış cephe kaplamasının bir anda alevlenmesi sonucunda çıktığı belirlendi. Peki Mustafa Uğurlu kimdir? İşte detaylar...

Pek çok güzel dizi ve sinema filminde oyunculuk yapan Mustafa Uğurlu'nun başına talihsiz bir olay geldi. İstanbul Cihangir'de bulunan evinde çıkan yangın sevenlerini üzdü. Meydana gelen yangının beş katlı binanın giriş katında gerçekleştirilen tadilat çalışmaları esnasında, dış cephe kaplamasının bir anda tutuşması ile birlikte patlak verdiği ortaya çıktı. Dış cephe kaplamasındaki tutuşmaların bir anda alevlenmesi ile birlikte apartman sakinleri de korku ile kaçıştılar. Çevredeki vatandaşlar korkulu gözler ile yangına bakakaldılar.

Yangının Cihangir'de sabah saat 11:00 sıralarında meydana geldiği öğrenildi. Beş katlı binanın en alt katındaki tadilat çalışmalarında dış cephe kaplamalarının tutuşması ile alevler bir anda binayı etkisi altına aldı. Binanın çatı katında bulunan daire ise yüzünü sıkça ekranlarda görmeye alışık olduğumuz oyuncu Mustafa Uğurlu'ya ait. Kısa sürede alevlerin büyümesi ile, alınan ihbarlar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi geldi. Yangına müdahale edilince itfaiye ekiplerinin başarılı çalışmaları neticesinde yangın söndürüldü.

Mustafa Uğurlu yangın esnasında evde olduğunu belirtti. Kendisine yöneltilen sorulara yanıt veren Uğurlu, yangının tadilat dolayısı ile meydana geldiğini belirtti. Olay yerine gelen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, oluşan yangının beş katlı binanın giriş katında meydana geldiğini ancak arkadaki straforların tutuşması ile birlikte de yangının giderek büyüdüğünü öylelikle de binanın çatı katına kadar ulaştığını ifade etti.

Ünlü oyuncu Mustafa Uğurlu, 1955'in 25 Kasım'ında Karaman'da dünyaya gelen sinema ve tiyatro oyuncusudur. Aynı meslekten olan Ahmet Uğurlu'nun da kardeşidir. Şimdiye kadar pek çok sinema filminde, dizide ve tiyatro gösterilerinde sahne alan başarılı oyuncunun unutulmayan dizileri ve filmleri arasında Galip Derviş, Bir Zamanlar Osmanlı, Melek Apartmanı, Zor Hedef, Milat, Düşler ve Umutlar yer alıyor...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *