» 
»
 

Ünlü psikolog bıçaklanarak öldürüldü iddiası

Ünlü klinik psikolog Yrd. Doç. Dr. Alper Engeler, dün gece evinin yakınlarında çıkan tartışmada bıçaklanarak öldürüldü. Engeler'in, alkollü olarak daha önce gürültü çıkardığı için tartıştığı ve esnafın dükkanına gittiği sırada yaşanan tartışmada bıçaklandığı iddia ediliyor.

Ünlü klink psikolog Yrd. Doç. Dr. Alper Engeler, dün Kadıköy'deki evinin yakınlarında bıçaklanarak öldürüldü. Alınan bilgilere göre, 49 yaşındaki ünlü klinik psikolog Alper Engeler, evinin yakınlarındaki bir sokakta bıçaklanarak öldürüldü. Engeler'in cenazesi polisin incelemelerinin sonrasında Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Ünlü psikoloğu bıçaklayan zanlı ise polis tarafından gözaltına alındı. Sosyal medyada Alper Engeler'in kedi beslemesinden dolayı rahatsız olan bir komşusu tarafından bıçaklandığı iddia ediliyor.

Emniyet kaynakları Engeler'in alkollü olarak daha önce gürültü nedeni ile tartıştığı su bayisine gittiği ve yaşanan tartışmada burada çalışan H.E. tarafından bıçaklandığını belirtti. Engeler'in bıçaklandığı sokaktaki bir esnaf, Engeler'in gece yarısı içkili vaziyette geldiğini ve sokakta biriyle tartıştığını, boğuşma esnasında da bıçaklanarak hayatını kaybettiğini belirterek, Facebook'ta kedi kavgası olarak gösterilmeye çalışıldığını ancak kedi ile alakalı bir durum olmadığını dile getirdi.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *