» 
 

Ünlü sanatçı İbrahim Erkal yoğun bakımda!

Arabesk müziğin güçlü seslerinden İbrahim Erkal, evinin otoparkında baygın halde bulunarak hastaneye kaldırıldı. Tedavisi yoğun bakımda devam eden sanatçının durumu ile ilgili bilgiler haberimizde…

Ünlü ses sanatçısı İbrahim Erkal alınan bilgilere göre Maltepe’de bulunan Başıbüyük'teki evinin otoparkında baygın halde bulundu. Sitenin güvenlik görevlisi tarafından yerde baygın halde bulunduğu fark edilen Erkal, ihbar üzerine bölgeye gelen sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Haberi alan Erkal'ın ailesi ve yakın dostları hastaneye akın ederken Erkal'ın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu tedavisinin yoğun bakım ünitesinde devam ettiği öğrenildi. Ayrıca otoparkta baygın olarak bulunan İbrahim Erkal'ın sağ arka kulağının altında birde yırtık olduğunun tespit edildiği öğrenildi. İbrahim Erkal, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki ilk müdahalenin ardından uyutularak Beşiktaş Ulus'taki Liv Hospital'a kaldırıldı.

İBRAHİM ERKAL DERİN KOMA DURUMUNDA

İlk yapınlan tetkiklerde beyin kanaması tanısı ile Liv Hospital hastanesine kaldırılan, evinin otoparkında düşmüş olarak bulunan değerli sanatçı İbrahim Erkal hakkında hastane yetkilileri tarafından yapılan ilk açıklamada, Erkal'ın tetkiklerinde son derece ciddi beyin kanamasının olduğunun saptandığı ve derin koma durumunda olduğu ve tıbbi destek tedavisi alınan Erkal'ın ameliyata alındığını öğrenildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *