» 
 

Ünlü sanatçı Zuhal Topal’ın acı günü

Birçok başarılı projede imzası bulunan ünlü sanatçı Zuhal Olcay, dün annesini kaybetti. Zuhal Olcay 79 yaşındaki annesini anlatırken "annem herkesin pamuk teyzesiydi, dünyanın en iyi insanıydı" sözlerini kullandı.

Başarıları ile yediden yetmişe herkesin gönlüne taht kuran Zuhal Olcay hayatının en acı günlerinden birini yaşadı. Olcay’ın annesi Süheyla Takmaz 79 yaşında hayata gözlerini yumdu.  Dün Sahray-ı Cedid Camisi'nde düzenlene cenaze töreni esnasında taziyeleri kabul eden Olcay, herkesin pamuk teyze olarak kabul ettiği annesinin dünyanın en iyi insanı olduğunu, üç ay önce beyinde pıhtı atması olduğu için tedavi gördüğünü,  79 yaşında olmasına karşın dinç olduğunu  ifade etti.

Sekiz ay önce de babasını kaybeden Olay, yaşadığı büyük acıya rağmen, metanetini koruyarak Allah geride kalanlara ömür versin şeklinde konuştu. Ünlü sanatçıyı bu acı gününde erkek arkadaşı Mazlum Çimen'nin yanı sıra oyuncu dostları Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca da yalnız bırakmadı. Anne Süheyla Takmaz, öğle namazı sonrasında kılınan cenaze namazının ardından Beykoz Çayırbaşı Mezarlığı'nda toprağa verildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *